Jesteś tutaj

Strona główna

Grupa 6

Wizyta u przyjaciół z Przedszkola nr 6

Dziś mimo brzydkiej pogody spotkało nas coś miłego.... Koledzy i koleżanki z przedszkola nr 6 przedstawili dla nas teatrzyk kukiełkowy pt. "Królowa Śniegu". Było wspaniale...

Wypełnij PIT przez internet

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji Urzędu Skarbowego "Wypełnij PIT przez internet". W sobotnie przedpołudnie Weroniks odebrała pamiątkowy dyplom i drobne upominki.

Jeden świat dla wszystkich

Byliśmy gośćmi wrocławskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Uczyliśmy się rozumieć, akceptować i pomagać osobom nie w pełni sprawnym - inaczej odbierającym rzeczywistość. Obejrzeliśmy spektakl teatralny w ich wykonaniu, współczesny taniec zaprezentowany przez podopiecznych placówki i terapeutów, a na końcu doświadczaliśmy świata w warsztatach prowadzonych przez pracowników szkoły.

Listy od Pani Wiosny

Wiosna w tym roku napisała do nas WIOSENNE LISTY. Dzieci odnajdywały je w różnych miejscach naszego ogrodu. Były to zwiastuny wiosny do samodzielnego kolorowania - bociany, krokusy przebiśniegi i wiesenne pejzaże ozdobione KWIATOWYM STEMPLEM.

Skąd się bierze prąd?

Pozas prezentaji multimedialnej dowiedzieliśmy się jakie są źródła prądu, jak bezpiecznie z niego korzystać. Wiemy też jak zachowywać się w czasie burzy np. na otwartej przestrzeni.

Rozróżniamy i nazywamy emocje

Jak radzić sobie ze złością, gniewem jak okazać radość i zarazić nią innych. To już wiemy dzięki scenkom teatralnym. Byliśmy i aktorami i widzami.

Zabawa karnawałowa

Było wesoło, kolorowo, radośnie...

Oleśnica pędzlem malowana

Młodzieżowa Rada Miasta oraz Uniwersytet III Wieku w Oleśnicy ogłosiły konkurs plastyczny którego laureatką została Weronika Malinowska                                          

Strony