Jesteś tutaj

Strona główna

Grupa 6

Mali Patrioci

11 Listopada - POLSKA MA SWOJE ŚWIĘTO. Uczciliśmy je w naszej grupie, utrwalając naszą wiedzę o naszej Ojczyźnie - Jak nazywa się stolica Polski,jak brzmi nazwa najdłuższej rzeki w Polsce, Jak nazywa się miasto w którym mieszka Wawelski smok, w jakim kraju mieszkamy - podaj jego nazwę itd. Wszyscy doskonale znali odpowiedzi na pytania naszego quizu. Nagrodą były Medale Małego Patrioty. Otrzymaliśmy je wszyscy. BRAWO !!!!!!! ,

Mamo Tato wolę wodę.

Promocja zdrowego trybu życia w ramach Programu Bezpieczne Przedszkole wywołała nasze zainteresowanie tematem WODY. Dzieci miały okazję poznać różne stany wody, wykonywaliśmy doświadczenia, rozmawialiśmy o jej znaczenieu w życiu człowieka, zwierząt i roślin. Wiemy już że woda jest niezbędna do życia i NAJLEPSZA !!!!!! Więc  - PIijmy wodę .

Przedszkolaki tańczą

W tym roku oleśnickie przedszkolaki bawiły się na "Balu u króla"

Witamy wiosnę

W przeddzień pierwszego Dnia Wiosny wyruszyliśmy na spacer ulicami naszego pięknego miasta. Rozdawaliśmy wiosenne kwiaty i SŁONECZNE WIOSENNE ŻYCZENIA. Przypadkowi przechodnie z uśmiechem przyjmowali życzenia od wesołych przedszkolaków.

Teatrzyk "O Smutnej Królewnie"

Jak rozśmieszyć "Smutną królewnę" Najpierw oglądaliśmy przedstawienie w wykonaniu uczniów Szkoły Katolickiej, a później poruszyliśmy struny naszej kreatywności i rysowaliśmy sytuacje, które mogą wprowadzić Królewnę w dobry nastrój.

W Szkole Podstawowej nr 7 na sportowo

Sportowa rywalizacja, dobra zabawa i dużo dużo radości. WSZYSCY BYLI WYGRANYMI.

Śpiewamy kolędy

Muzyka na żywo, śpiew ulubionych kolęd w świetle przedszkolnej choinki.

Góralskie Jasełka

''Oj maluśki, maluśki, maluśki

   Kiej by rękawicka"

Góralski charakter miały w tym roku nasze Jasełka. Były góralskie tańce i próby pierwszych w życiu wypowiedzi "po góralsku". A TEROZ MY CHŁOPOKI DLA JEZUSKA PIKNIE ZATAŃCYMY" I zatańczyli - chłopcy zbójnickiego "W murowanej piwnicy", a dziewczynki z wielką klasą "Zasiali górale".Było pięknie, wzruszająco, sentymentalnie i radośnie z wielkim humorem /kiedy np. chłopcy próbowali kucanego, czy klepanego w zbójnickiej stylizacji/ Dziękujemy wam dzieciaki za wszystkie emocje. Jesteście SUPER!!!! Zdrowych i wesołych świąt.

Strony