Grupa 6

Europejski Dzień Ptaka

Wiemy o nich dość dużo ale chcieliśmy dowiedzieć się jeszcze więcej. PTAKI - SKRZYDLACI PRZYJACIELE.Dzięki zaangażowaniu dzieci i rodziców zgromadziliśmy wiele eksponatów, figurek, plakatów, zdjęć, budek dla ptaków i karmników. DZIEKUJEMY Wam za pomoc. Finalnym działaniem było powieszenie karmników w miejscach które będziemy mogli podgladać  i dokarmiać ptaki zimą. Nasza przygoda z ptakami będzie więc trwała nie tylko ten jeden tydzień

Wycieczka do straży pożarnej -PIKNIK

Zapowiadał się ciepły dzień, a my byliśmy umówieni na wizytę u oleśnickich srażaków. Może trochę daleko, ale dobrze przygotowani w dobrych nastrojach udaliśmy się na spotkanie wiedząc, że później czeka nas odpoczynek i PIKNIK w zaprzyjaźnionej Szkole nr 6. Było SUPER !!!!!!

Z wizytą w oleśnickim Komisariacie Policji

Tego dnia podglądaliśmy pracę oleśnickich policjantów. Była okazja do rozmów, odpowiedzi na pytania, podglądu monitoringu naszego miasta oraz krótki pobyt w policyjnym samochodzie.

Wizyta u przyjaciół z Przedszkola nr 6

Dziś mimo brzydkiej pogody spotkało nas coś miłego.... Koledzy i koleżanki z przedszkola nr 6 przedstawili dla nas teatrzyk kukiełkowy pt. "Królowa Śniegu". Było wspaniale...

Wypełnij PIT przez internet

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji Urzędu Skarbowego "Wypełnij PIT przez internet". W sobotnie przedpołudnie Weroniks odebrała pamiątkowy dyplom i drobne upominki.