Grupa 6

Witamy wiosnę

W przeddzień pierwszego Dnia Wiosny wyruszyliśmy na spacer ulicami naszego pięknego miasta. Rozdawaliśmy wiosenne kwiaty i SŁONECZNE WIOSENNE ŻYCZENIA. Przypadkowi przechodnie z uśmiechem przyjmowali życzenia od wesołych przedszkolaków.

Teatrzyk "O Smutnej Królewnie"

Jak rozśmieszyć "Smutną królewnę" Najpierw oglądaliśmy przedstawienie w wykonaniu uczniów Szkoły Katolickiej, a później poruszyliśmy struny naszej kreatywności i rysowaliśmy sytuacje, które mogą wprowadzić Królewnę w dobry nastrój.

W Szkole Podstawowej nr 7 na sportowo

Sportowa rywalizacja, dobra zabawa i dużo dużo radości. WSZYSCY BYLI WYGRANYMI.

Śpiewamy kolędy

Muzyka na żywo, śpiew ulubionych kolęd w świetle przedszkolnej choinki.

Góralskie Jasełka

''Oj maluśki, maluśki, maluśki

Kiej by rękawicka"

Góralski charakter miały w tym roku nasze Jasełka. Były góralskie tańce i próby pierwszych w życiu wypowiedzi "po góralsku". A TEROZ MY CHŁOPOKI DLA JEZUSKA PIKNIE ZATAŃCYMY" I zatańczyli - chłopcy zbójnickiego "W murowanej piwnicy", a dziewczynki z wielką klasą "Zasiali górale".Było pięknie, wzruszająco, sentymentalnie i radośnie z wielkim humorem /kiedy np. chłopcy próbowali kucanego, czy klepanego w zbójnickiej stylizacji/ Dziękujemy wam dzieciaki za wszystkie emocje. Jesteście SUPER!!!! Zdrowych i wesołych świąt.

Mikołaj znów był w "naszym" lesie

MIKOŁAJOWY LAS - tak zwykliśmy mówić o tym fragmencie sokołowickiego lasu w którym co roku znajdujemy Świętego Mikołaja. Karmiliśmy zwierzęta i słuchaliśmy ciekawych opowieści pana leśniczego o zwyczajach i upodobaniach zwierząt dla których zostawiliśmy spore ilości jedzonka. SMACZNEGO !!!! My wracamy do przedszkola i zapraszamy tam naszego Mikołaja. Do zobaczenia za rok.

Święta tuż tuż - warsztaty decupagu.

Chwile relaksu, magia świąt, miłe rozmowy........ WSPANIAŁY EFEKT. Dziękujemy wszystkim rodzicom którzy zaangażowali się w wykonanie ozdób świątecznych.  Macie Państwo możliwość podziwiać świąteczne bombki w holu głównym naszego przedszkola.